O nas

O nas

Firma Internett od lat tworzy stabilną sieć internetu światłowodowego w Twojej okolicy. Dlaczego warto nas wybrać?

Szczycimy się filozofią rozwoju lokalnego. Firmę tworzą mieszkańcy Twoich okolic. Kontaktowi techniczni oraz uczciwi sprzedawcy. Zależy nam na rozwoju naszego najbliższego otoczenia i stworzenie wspólnoty, która ma dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych na rynku.

Dostarczamy technologię, internet światłowodowy, bezpośrednio do Ciebie, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad tworzoną przez nas infrastrukturą.

Każdy problem, zgłoszony przez naszych klientów jesteśmy w stanie znaleźć w rekordowo szybkim czasie. Posiadając pełną kontrolę nad infrastrukturą nie jesteśmy ograniczeni usługami podwykonawców oraz dużych dostawców.

Powtarzamy, że jesteśmy w pełni niezależni od wielkich dostawców i sami ustalamy pozwolenia z lokalnymi władzami. Sami tworzymy naszą infrastrukturę (tak, stawiamy nawet włąsne słupy, jeśli mieszkasz na przysłowiowym odludziu!). Budujemy bezpiecznie, logicznie dzięki czemu, nasi klienci cieszą się stabilnym i niezawodnym internetem światłowodowym niezależnie od pory roku czy warunków atmosferycznych panujących za oknem.

Kontakt w sprawie internetu światłowodowego

Mamy nadzieję, że zauważyłeś, że jesteśmy pewni siebie i pewni sieci którą sukcesywnie tworzymy w Twojej okolicy od lat. Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy małą, lokalną polską firmą, która skupia się na naszych klientach w sposób indywidualny. Zapewniamy nie tylko najwyższą jakość łącza internetu światłowodowego, ale również indywidualną opiekę, która różni nas od wielkich dostawców tej samej technologii na rynku polskim.

Adres

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email

biuro@internett.pl

Nip

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14