Pakiety

Pakiety internetu światłowodowego

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet.

Internet światłowodowypakiet lekki

prędkość:100Mbit/S

brak limitu danych

59Brutto
miesięcznie

pakiet lekki

Internett

Dla kogo?

Pakiet lekki internetu światłowodowego jest skierowany do klientów o ograniczonych potrzebach użytkownia sieci w domu. Doskonały wybór jeśli skupiasz się na sporadycznym oglądaniu filmów, czy ograniczonym spędzonym czasie przed komputerem. Pakiet dla ludzi, dla których internet jest dodatkiem i formą pozyskiwania informacji.

Korzyści

W danym poziomie cenowym naszego pakeitu otrzymają Państwo stabilne łącze o predkości pobierania 100mb/s oraz takiej samej prędkośći wysyłania danych. W pakiecie zaliczona jest również technologia VoIP, która daje możliwość założenia telefonu stacjonarnego. Pakiet nie zawiera ograniczeń transferu danych. Możesz cieszyć się internetem bez końca.

Internet światłowodowypakiet standard

prędkość:300Mbit/S

brak limitu danych

idealny dla rodziny

79Brutto
miesięcznie

pakiet standard

Internett

Dla kogo?

Pakiet standard internetu światłowodowego skierowany jest do użytkowników, którzy próćz sporadycznego użytkowania internetu w celu pozyskiwania informacji czy oglądania popularnych platform streamingowych, od czasu do czasu korzystają z aplikacji do kontaktu z innymi i używają kamerki internetowej. Łącze pozwala na stabilne i szybkie uplodowanie treści do sieci internet.

Korzyści

Doskonałę rozwiązanie dla małych rodzin, w których każdy korzysta z internetu w celach rekreacyjnych. Oferujemy prędkość pobierania na poziomie 200mb/s a wysyłania na poziomie 100mb/s. W ofercie rónież zawarta jest technologia VoIP oraz nie ma limitów danych.

Internet światłowodowypakiet premium

prędkość:500Mbit/S

brak limitu danych

zawiera voip

idealny dla freelancerów

99Brutto
miesięcznie

pakiet premium

Internett

Dla kogo?

Pakiet premium internetu światłowodowego jest skierowany do użytkowników którzy w posósb profesjonalny korzystają z sieci. Np polecamy ten pakiet wszystkim freelanserom, którzy działają w branżach artystycznych, technicznych, w których wymagany jest przesył ogromnych pakietów danych w bardzo krótkim czasie. Polecamy ten pakiet aspirującym youtuberom, filmowcom i osobom spędzających długie godziny na treningach w rywalizacjach online w wymagające graficzne. Oferta skeirowana jest również do rodzin wielodzietnych.

Korzyści

Pakiet zawiera prędkość pobierania na poziomie 500 mb/s oraz prędkość wysyłania na poziomie 100mb/s. Zawiera również VoIP oraz brak limitu danych.

Internet światłowodowypakiet ultra

prędkość:1000Mbit/S

brak limitu danych

zawiera voip

idealny dla firm

149Brutto
miesięcznie

pakiet ultra

Internett

Dla kogo?

Pakiet Ultra Internetu światłowodowego jest najlepszym wyborem dla osób potrzebujących stałego i możliwie najszybszego dostępu do Internetu. Jest to idealny wybór dla firm lub osób potrzebujących jak najszybszej możliwej komunikacji. Świetnie sprawdza się przy wielowątkowej pracy z wykorzystaniem maksymalnych prędkości łącza.

Korzyści

Najwyższy pakiet Internetu światłowodowego Ultra to maksimum korzyści, jakie daje użytkownikowi łącze internetowe. Ściąganie i wysyłanie dużych plików trwa zaledwie kilka sekund. Oglądanie filmów czy popularne streamy wideo z wykorzystaniem tego typu łącza to czysta przyjemność pracy.

Kontakt w sprawie internetu światłowodowego

Mamy nadzieję, że zauważyłeś, że jesteśmy pewni siebie i pewni sieci którą sukcesywnie tworzymy w Twojej okolicy od lat. Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy małą, lokalną polską firmą, która skupia się na naszych klientach w sposób indywidualny. Zapewniamy nie tylko najwyższą jakość łącza internetu światłowodowego, ale również indywidualną opiekę, która różni nas od wielkich dostawców tej samej technologii na rynku polskim.

Adres

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email

biuro@internett.pl

Nip

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14