Telefon VOIP

W związku z tym, że szczycimy się bardzo wysoką jakością wykonania i ułożenia sieci internetu światłowodowego oferujemy dla firm oraz klienta indywidualnego korzystanie z technologii VoIP. Co to jest? Rozwinięcie skrótu oznacza dokładnie: Voice Over internet Protocol. To technologia umożliwiającą wysyłanie głosu przez łącze internetowe. Jest to unowocześniona technologia zwykłego telefonu naziemnego. Popularnie jest to nazywane telefonią internetową.


Jakie są zalety użytkowania tej technologii przez stworzoną przez nas sieć światłowodową? To proste. W porównaniu do innych operatorów, użytkowanie telefonu przez naszą platformę znacznie obniży koszta użytkowania usługi telefonii tradycyjnej. Polecamy dwóch operatorów sieci telefonii przez internet światłowodowy. Są to odpowiednio: IPFON oraz EASYCALL.

Uwaga

Ze względu na dużą ilość zapytań ze storny naszych klientów, uprzejmie informujemy, że od teraz nasza firma umożliwia PRZENIESIENIE DOTYCHCZASOWEGO NUMERU STACJONARNEGO Z LINII ANALOGOWEJ na nowoczesną technologię VoIP. Nie muszą się już Państwo martwić, o to, że stary numer stanie się nieaktualny, a daleka rodzina, która nadal wybiera taką formę kontaktu zostanie od Państwa odłączona. Aby poznać więcej szczegółów na temat metody przeniesienie usług analogowych na VoIP, skontaktuj się z technikami firmy internett.pl

Kontakt w sprawie internetu światłowodowego

Mamy nadzieję, że zauważyłeś, że jesteśmy pewni siebie i pewni sieci którą sukcesywnie tworzymy w Twojej okolicy od lat. Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy małą, lokalną polską firmą, która skupia się na naszych klientach w sposób indywidualny. Zapewniamy nie tylko najwyższą jakość łącza internetu światłowodowego, ale również indywidualną opiekę, która różni nas od wielkich dostawców tej samej technologii na rynku polskim.

Adres

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email

biuro@internett.pl

Nip

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14