Oferta dla kientów biznesowych

Dostęp do sieci

Łącza są zestawiane w technologii zależnej od lokalizacji Klienta, niemniej najczęściej są to linki radiowe (punkt-punkt) np. w paśmie radiowym 5500 MHz. Połączenia są zestawiane na sprzęcie Miktotik lub Ubiquiti (w zależności od potrzeb i wymagania gwarantowanej przepustowości). Zestawiamy również połączenia na kablach miedzianych oraz na światłowodach.

 

Adresacja IP

Każdy Klient w zależności od potrzeb może otrzymać podklasę publicznych adresów IP. Klient otrzymuje klasę przyłączeniową na adresach publicznych z naszych klas adresowych (jeden użyteczny adres IP publiczny). Na urządzeniu po stronie Klienta może być zrealizowane np. rozdzielenie sygnału (nat).Zapewnienie jakości technicznej

Usługi dla naszych klientów świadczymy przy wykorzystaniu łączy symetrycznych, o pełnej gwarancji pasma. Zapewniamy zerowy poziom utraty pakietów IP i bardzo niskie opóźnienia w całej naszej sieci - zawsze dysponujemy zapasem pasma wystarczającym do przesłania całkowitego ruchu generowanego przez naszych klientów, również w przypadku awarii jednego z dostawców.

 

Ceny

Ceny są ustalene bezpośrednio z każdym klientem. Mogą się różnić w zależności do lokalizacji i indywidualnych ustaleń.